ORGANISMA CHEC-UP FUNKCIOĀLĀ TESTĒŠANA.
Organisma orgānu un sistēmu funkcionālā testēšana tiek veikta ar QMRA aparātu, kam ir CE kvalitātes atbilstības sertifikāts.
Testēšanas laikā tika izvērtēti organisma 290 orgānu un sistēmu funkciju spektru grafiki, kas sakārtoti 12 sistēmu grupās, kas atspoguļojas 45 atskaitēs: 34 kopīgas atskaites abiem dzimumiem + 3katram dzimumam atsevišķi + 6atskaites bērniem līdz 12g.v.+ svarīgāko laboratoro analīžu panelis+ organisma fiziskās kvalitātes noteikšana + šķidruma/svara/ĶMInoteikšana +toksisku vielu klātbūnes noteikšana+ ādas kosmetoloģiskā analīze + salīdzinoša dinamikas atspoguļojuma atskaite atkārtotas testēšanas gadījumā + iespējamā slimību attīstības prognozēšana tuvāko 3-5 g.laikā.
TAIZEMES PĒDU MASĀŽA.
Tā ir ļoti viegla un estētiska kāju pēdu masāža, kas iekļauj sevī secīgas iedarbības uz dažādām refleksogēna zonām.
Refleksoloģija ir labs līdzeklis spriedzes mazināšanai un pašsajūtas uzlabošanai. Tās galvenā darbības zona ir pēdas, kas atspoguļo cilvēka ķermeni un tajā esošos orgānus. Pēdās atrodas daudz tā saukto refleksogēno punktu, kas ir saistīti ar noteiktiem orgāniem, dziedzeriem un audiem.
Ietekmējot šos punktus, var panākt organisma funkciju uzlabošanos. Šādi tiek stimulētas organisma dabiskās aizsargspējas, un organisms slimību uzveic pats.
Pastāstīt par masāžu ir tik pat grūti, kā par muzikālo kompozīciju, tā jāizmēģina.
Taizemes pēdu masāža ir tehnika ar 3000-gadu vēsturi, kas parādījās Ķīnā, un tika pārnesta ar mūkiem uz Taizemi, kur arī tika bagātināta ar indiešu refleksoterapijas metodēm un pilnveidota.
Uz pēdām atrodas punkti – visu orgānu projekcijas, un iedarbojoties uz tiem, mēs mierīgi un efektīvi iedarbojamies uz visu organismu.
Iedarbojoties uz enerģētiskajām līnijām un akupunktūras punktiem, labvēlīgi regulē visas iekšējo orgānu funkcijas. Rada organismā harmonisku stāvokli un dzīvības spēku intensīvu pieplūdumu. Tiek panākta absolūta atslābināšanās un pārsteidzoša iekšējā komforta sajūta.
Taizemes pēdu masāža tiek veikta ar roku pirkstiem un koka nūjiņu, pielietojot speciālus krēmus un eļļas. Masāžas rezultātā klients pilnīgi atslābinās un izjūt iekšēju komfortu, visu iekšēju orgānu funkciju regulāciju.
Masāža nepieciešama visiem – pieaugušajiem, bērniem, pusmūža cilvēkiem (ja nav blakus parādību). Pirmām kārtām tā vajadzīga veseliem cilvēkiem, lai uzturētu labu pašsajūtu, kā arī dažādu slimību profilaksei.
Masāžas iedarbība uz ādu
Āda nodrošina iekšējo orgānu mehānisko aizsardzību pret bojājumiem, aizkavē mikroorganismu un citu kaitīgu vielu iekļūšanu ķermenī, piedalās šķidruma un siltuma apmaiņā ar ārējo vidi, reaģē uz kairinājumiem.
Ar masāžas palīdzību tiek aizvāktas ādas virskārtas atmirušo šūnu paliekas. Tas sekmē ādas elpošanu, pastiprina tauku un sviedru dziedzeru darbību. Bez tam uzlabojas arī asinsrite un ādas barošanās no dziedzeriem. Tātad — ievērojami paaugstinās visi organisma vielu apmaiņas procesi.
Taizemes pēdu masāžas ietekme uz asinsriti un limfosistēmu
Masāžas ietekmē paātrinās venozo asiņu un limfas atplūde, kas uzlabo apgādi ar skābekli un barības vielām dažādās ķermeņa daļās, sekmē ātrāku sairšanas produktu izvadīšanu no organisma, likvidē sastrēgumus locītavās un mugurkaulā. Masāža ne tikai vienkārši ierosina lielāka skaita kapilāru darbību, bet arī sekmē asiņu plūsmas pārdali masējamā apgabalā.
Rezultāti :
Uzlabo limfu un asins cirkulāciju.
Momentāls rezultāts pie smagām kājām, tūskas vai varikozes gadījumā.
Uzlabo zarna trakta darbību (pret aizcietējumiem).
Pret bezmiegu.
Pret kaulu deformāciju (plakanā pēda, kauliņu deformācija).
Procedūra pielīdzināma meditācijai, jo tā iedarbojas kā galvas smadzeņu attīrīšana.
Sistemātiski seansi (rekomendējas divi seansi nedēļā) palīdzēs uz ilgu lauku atjaunot dvēseles un ķermeņa harmoniju.
Limfodrenāža.
Mehāniskās limfodrenāžas laikā ar mainīgu gaisa spiedienu tiek masētas kājas vai viss ķermenis. Vēl nesen šī metode bija pieejama tikai kājām un viduklim, tagad limfodrenāža pieejama visam ķermenim, ieskaitot galvu. Zābaki vai kombinezons ir savienots ar aparātu, kurš producē saspiestu gaisu, spiediens automātiski un vienmērīgi tiek iespiests manšetēs, veidojot maigus, ritmiskus spiediena viļņus. Vispārējās limfodrenāžas laikā notiek mehāniski dozētas gaisa plūsmas kompresija virzienā no kāju pēdām uz gurniem, no plaukstām uz vidukli un pa galvas mataino daļu, iekļaujot arī sejas limfodrenāžu. Iespējams individuāli programmēt procedūras parametrus, kas manuāli nebūtu iespējams.
Estētiskajā medicīnā gan kosmētiskā, gan ārstnieciskā nolūkā pielieto mehānisko limfodrenāžu. Tā kā pēdējā laikā ķermeņa un sejas estētikā plaši ienāk aparāttehnoloģijas, mehāniskā limfodrenāža kļūst par neatņemamu sastāvdaļu, jo, piemēram, uzsākot ķermeņa silueta veidošanu, ķermeņa korekciju, pretcelulīta terapiju, tā kalpo kā pamatprocedūra.
Tā kā mehāniskās limfodrenāžas iedarbības principi balstīti uz organisma fizioloģisko procesu aktivizēšanu, tad mūsdienās šo metodi aizvien plašāk izmanto medicīniskos nolūkos pie dažāda veida saslimšanām, kā arī atsevišķu slimību profilaksei un rehabilitācijai. Limfodrenāžas procedūras (1 - 4 reizes mēnesī) profilaksei ir īpaši ieteicama cilvēkiem ar mazkustīgu dzīvesveidu.
Limfodrenāža:
- Uzlabo asinsriti un limfas plūsmu.
- Aktivizē vielmaiņu ādas taukšūnās, ārstē celulītu.
- Palīdz izvadīt no organisma kaitīgos vielmaiņas galaproduktus - toksīnus.
- Novērš liekā šķidruma uzkrāšanos.
- Stiprina saistaudus.
- Tonizē ādu.
- Samazina ķermeņa apjomu.
- Mazina nogurumu, relaksē.
Limfodrenāžu neiesaka:
- Ja ir strutaini iekaisuma procesi uz ādas.
- Ja ir tromboflebīts.
- Ja ir onkoloģiskas saslimšanas
- Sirds mazspējas gadījumā.
- Hroniskas mazspējas gadījumā.
Cik bieži jāveic limfodrenāža, ja ir venozās atteces traucējumi?
Mehānisko limfodrenāžu vēnu problēmu gadījumā veic pēc ārstējošā ārsta ieteikumiem, visbiežāk vienu reizi nedēļā, kurss parasti ir no 10 līdz 20 reizes.
Vai efekts ir jūtams jau pēc pirmās procedūras?
Jā! Jau pēc pirmās procedūras klients sajūt "viegluma" sajūtu visā ķermenī. Āda kļūst gludāka, samazinās apjoms par 1- 2 cm, jo tiek samazināta tūska un izvadīts liekais šķidrums.
Vai procedūru drīkst veikt grūtniecības laikā?
Limfodrenāžu pielieto arī grūtniecības laikā, sākot ar otro trimestri. Tādā gadījumā to veic tikai kājām, kopā ar atbilstošajiem kosmētiskajiem produktiem. Procedūra uzlabo ādas elasticitāti (nepieļauj jaunu striju veidošanos, atbrīvo no tūskas). Limfodrenāžas procedūru ieteicams apmeklēt arī divus mēnešus pēc bērniņa piedzimšanas, lai uzlabotu vēdera formu un stiprinātu saistaudus.
Cena : 20.00 eiro (30min).
BOWEN terapija.
BOWENA tehnika- kas tas ir???
Bowenwork ir
pasaulslavena ķermeņa terapija, kas ir ļoti efektīva un vienlaikus vienkārša.
To mēdz dēvēt par osteopātisku tehniku, tomēr no klasiskās osteopātijas
Bowenwork atšķiras ar to, ka tā laikā praktiķis ļoti viegli un neinvazīvi
iedarbojas tikai uz muskuļiem, saistaudiem un nerviem un tam nav blakņu – to
pielieto gan jaundzimušajiem, gan ļoti smagā stāvoklī esošiem senjoriem, arī
dzīvniekiem.
Tas ir
patīkami klientam un salīdzinoši viegli pašam terapeitam. Terapijas rezultātus
parasti sajūt un redz jau pēc pirmās sesijas (15 – 45min) un vairums gadījumu
pietiek ar divām līdz
četrām sesijām.
Kas tas ir un kā tas darbojas ?
Oriģinālā Bouena tehnika ir īpaši maiga un tiek
uzskatīta par piemērotu ikvienam – pat grūtniecēm un jaundzimušajiem, kā arī
pacientiem ar nopietnām saslimšanām.
Info mediķiem, un interesentiem.
Dēļu sekrēta sastāvā svarīgākās esošās bioloģiski aktīvās vielas.
1. HIALURONIDĀZE, kas veicina audu un asinsvadu caurlaidību.
2. Viela, kas ir radniecīga histamīnam un izraisa vazodilatāciju.
3. Hirudīns, trombīna un sarecēšanas faktoru - V (proakcelerīna), VII (antihemofiliskā globulīna), XIII (fibrīnstabilizatora) - inhibitors, kas palēnina asins sarecēšanu.
4. Bdelīni, tripsīna, plazmīna un akrozīna inhibitori, kam ir iekaisumu mazinošs efekts.
5. Eglīni, alfa-himotripsīna, subtilizīna (hidrolāzes), elastāzes un G katepsīna (cilvēka granulocītu neitrālo proteāžu) inhibitori, kam ir spēcīgs iekaisumu mazinošs efekts.
6. Destabilāze, kam ir trombolītiska iedarbība.
7. Aeromonas hydrophilia, simbiotiska baktērija ar unikālu proteāzisku aktivitāti, kam ir agresīvaietekme uz citiem mikrobiem, un kas ir spēcīgs imunitāti stimulējošs faktors.
8. Kolagenāze, kas iznīcina rētaudus.
9. Orgelāze, kas veicina papildus kapilāru atvēršanos un jaunu kapilāru veidošanos, paaugstina kapilāru caurlaidību un mazina tūsku.
10. Saratīns, trombocītu adhēzijas un agregācijas inhibitors.
11. Kinināze, bradikinīnu šķeloša hidrolāze, kas mazina sāpes.
12. Protrombināze, Xa faktora inhibitors ar prettrombotisku iedarbību.
13. Dekorzīns, kas bloķē IIb/IIIa trombocītu glikoproteīnus un kavē trombocītu agregāciju.
14. Kalīns, kas vājina Villebranda faktoru un kavē trombocītu adhēziju un agregāciju.
15. Holesterīnesterāze, kam piemīt pretsklerotiska iedarbība.
16. Dēļu prostanoīdi, kas mazina trombocītu agregāciju.
17. XII (Hāgemana) faktora inhibitors, kam prettrombotiska iedarbība.
18. PAF (Platelet Activating Factor, jeb trombocītu aktivācijas faktora) antagonists, spēcīgs iekaisuma mediators, trombocītu adhēzijas un aktivācijas kavētājs, kam ir iekaisumu mazinošs efekts.
19. Hirustazīns, audu kallekreīna, tripsīna, himotripsīna un G neitrofīlu katepsīna inhibitors, kam piemīt iekaisumu mazinoša iedarbība.
20. LDTI (Leech Derived Tryptase Inhibitor), tas kavē triptāzes iedarbību , t.i. starpšūnu matricu olbaltumu sairšanu, alerģiskas un iekaisumiem raksturīgas reakcijas.
21. A karboksipeptidāzes inhibitors LCI (Leech Carboxypeptidase Inhibitor), kas bloķē kinīnu hidrolīzi dēles piesūkšanās jeb "iekošanās" vietā un veicina lokālo asinsriti.
22. Prostoglandīnisks BAV, kam piemīt hipotenzīva iedarbība.
23. Endorfīniem radniecīgas vielas.
u.c.
KLASISKĀ MASĀŽA
Klasiskā masāža - Klasiskā masāža paredzēta visam ķermenim un to iespējams veikt atsevišķi gan rokām, gan kājām un mugurai.
Masāžās laikā iespējams pielietot aromātiskās eļļas (pēc klienta vēlmes).
Karsto akmeņu masāža.
Sajūtas masāžas laikā ir dažādas – citi jūt, ka viņiem it kā uzliek smagumu, citiem šķiet, ka uzliktais pusdārgakmens ir ļoti, ļoti karsts, kaut gan īstenībā tā nav, vēl citi jūt vēsumu. Akmeņu komplektu masieri nevar nodot cits citam. Ja masierim ir viens akmeņu komplekts, tad nevar veikt ar to masāžu vienam cilvēkam pēc otra, jo akmeņiem jāļauj atpūsties, atbrīvoties no enerģijas, kas uzņemta no pacienta un uzņemt jaunu, tīru enerģiju. Lai akmens atjaunotu savas enerģijas rezerves, jāpaiet apmēram 4-5 dienām no vienas masāžas līdz nākamajai.
Pirms masāžas ir jānoskaidro savas veselības stāvoklis. Tāpat jā jebkurai masāžai, arī šai ir savas kontrindikācijas: onkoloģiskās slimības, akūtas slimības, paaugstināta temperatūra, izsitumi uz ādas u.c. Ja cilvēks iet uz masāžu pirmo reizi, ir jāizzina viņa veselības stāvoklis, jānoskaidro, vai pacients neslimo ar hroniskām slimībām.
Akmens masāžu neveic bērniem un pusaudžiem. Veciem cilvēkiem par masāžas iespējamību un tās intensitāti lemj atkarībā no viņu veselības stāvokļa.
* Labvēlīga iedarbība uz perifēro un centrālo nervu sistēmu (galvas sāpju samazināšanās vai pazušana, dziļa relaksācija un stresa predispozīcijas samazināšana);
* Atbrīvošana no muskuļu noguruma un muskuļu tonusa paaugstināšana;
* Organisma apmaiņas procesu pastiprināšana, tai skaitā tauku nogulu sadedzināšana;
* Novecošanās procesa palēnināšana;
* Ādas tonusa un elastīguma paaugstināšana;
* Tauku dziedzeru sekrēcijas pastiprināšana, poru attīrīšana, sārņu izvadīšana;
* Vēnu sastinguma noņemšana;
* Limfas plūsmas uzlabošana;
Masāža dod labāku efektu, ja to veic 10 –15 reižu kursa veidā, taču, tā kā procedūra ir diezgan dārga, katrs to skaitu izvēlas pēc savām iespējām.